#FAST_FAMILY

Fast Family to nasz kanał YouTube, który stworzyliśmy w 2017 roku aby dzielić się z Wami bardzo ciekawymi wydarzeniami z życia ekipy JAPFEST CREW, opowiadać Wam o zapleczu i organizacji JAPFEST-u, móc odpowiadać na zadawane pytania i przede wszystkim pokazywać Wam jak wygląda życie japfestowej rodziny - grupy przyjaciół z Wrocławia, których połączyła nie tylko japońska motoryzacja.

Nazwa FAST_FAMILY to nawiązanie do dwóch bardzo ważnych motywów, które zdefiniowały nasze dzisiejsze życie. Po pierwsze nawiązuje do tytułu filmu, od którego w okolicach 2000 roku wszystko się tak naprawdę zaczęło. Film "Fast&Furious", a w szczególności jego pierwsze 3 części, choć należy traktować z przymrużeniem oka, zakorzenił w głowach maniaków motoryzacji, streetracingu, tuningu, marzenie o rodzinie, w której wszyscy zjeżdżają się najbardziej kultowymi autami na wspólnego grilla, szanują się nawzajem, dbają o siebie. 13 lat lat temu gdy wszyscy się poznaliśmy, jeździliśmy rdzewiejącymi autami za kilka tys. jak Hondy Civic, Prelude, dzisiaj po tylu latach, to marzenie się spełniło i gdy organizujemy wspólnego grilla, pod domem stoi Skyline R34, Supra, 200SX i wiele innych aut, które kiedyś widzieliśmy tylko na filmach. Najpierw były fora internetowe, potem lokalne spoty, z tego narodziła się społeczność przez lata kilkakrotnie przefiltrowana, aż doszliśmy do punktu gdy zdaliśmy sobie sprawę, że to co robimy znacznie wykracza poza samochody. Mamy dziś wszyscy w okolicach 30stki na karku, część z nas ma już dzieci, domy, drzewa, psy i koty. Jesteśmy ekipą najbliższych przyjaciół połączonych przez japońską motoryzację. Chcemy przekazywać Wam nasze wartości i pokazać jak można realizować wspólnie marzenia, podbijać świat nie za pomocą pieniędzy, ale siłą pasji, przyjaźni i ogromnej wiary w to co robimy.

Zrozumieliśmy, że to co dla nas jest codziennością i standardem, dla Wielu z Was może okazać się czymś nowym i nietypowym, i chętnie to zobaczycie oraz posłuchacie co mamy do powiedzenia w temacie. Będziemy dzielić się z Wami wiedzą  i doświadczeniem. Poznacie z nami mnóstwo fajnych osób, samochodów, warsztatów, sklepów, z którymi od lat współpracujemy, i którzy także nam pomagają w realizacji naszych pasji. Postaramy się o regularne konkursy i giveawaye dla najbardziej zaangażowanych fanów. Dołożymy maksymalnych starań aby każdy odcinek był ciekawy i aby nie był "o niczym" jak bardzo wiele kanałów YT, z którymi się do tej pory spotkaliśmy.

Vlog FAST_FAMILY prowadzi duet: Michał, założyciel i pomysłodawca JAPFEST-u oraz jego żona Marta, ta zdecydowanie lepsza połowa duetu. W każdym z odcinków pozna Was z kolejnymi osobami w JF CREW i przedstawi ich historie i samochody trochę naszego codziennego życia i życia naszych przyjaciół z motoryzacyjnej rodziny. Vlog będzie miał surowy charakter, bez nadmiernego montażu i koloryzowania rzeczywistości, bo chcemy pokazać jak jest naprawdę, a nie jak chcielibyśmy, żeby było :)

Zapraszamy na nasz kanał YouTube a poniżej możecie zobaczyć nasz pilotażowy odcinek #FAST_FAMILY!

Jeżeli podoba Wam się to co robimy i jest to dla Was interesujące, obowiązkowo SUBSKRYBUJCIE nasz kanał YouTube i kliknijcie dzwonek obok subskrypcji aby dostać jako pierwsi informacje o naszych nowych odcinkach!