Weź udział

Wyślij zgłoszenie Twojego samochodu i baw się z nami jako uczestnik!

Co roku właściciele ponad 1000 samochodów przysyłają zgłoszenia aby przyjechać na JAPFEST jako zakwalifikowani uczestnicy Festiwalu.

ZGŁOSZENIA NA JAPFEST 2021 BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ OD 1 MARCA 2021!

Jeśli chcesz dołączyć do naszej społeczności, posiadasz japoński bardzo ciekawy samochód, który reprezentuje ponadprzeciętny poziom modyfikacji, bądź jest w bardzo dobrym stanie jak na swój wiek, jest rzadko spotykanym modelem i wiele osób obraca się z nim gdy widzi go na ulicy - spróbuj swoich sił, wyślij zgłoszenie i baw się razem z nami!

Na co przede wszystkim zwracamy uwagę w procesie selekcji:

  • stan samochodu, jego czystość, dopieszczenie detali
  • stan powłoki lakierniczej, blacharki, czy wszystkie elementy są "w jednym kolorze"
  • kreatywność w modyfikacjach (w szczególności wśród aut produkowanych masowo np. Honda Civic, Toyota Celica, Mazda RX-8, Subaru Impreza)
  • dużo łatwiej mają rzadko spotykane samochody sprowadzone z Japonii, wyprodukowane tylko na rynek japoński, natomiast muszą być dobrze utrzymane
  • nie akceptujemy samochodów w stylu adriatyckim, śródziemnomorskim, tzw. "wieśtuning", wszelkich gruzów i samochodów niedopracowanych, zrobionych budżetowo
  • w drodze wyjątku możemy dopuścić do uczestnictwa w imprezie samochody z rynku koreańskiego (np. Hyundai), ale tylko kompleksowe projekty na najwyższym poziomie, które nie budzą żadnych wątpliwości
  • w drodze wyjątku możemy dopuścić do uczestnictwa w imprezie samochody nie japońskich marek, natomiast sprowadzone z Japonii i zmodyfikowane w japońskim stylu, przez japońskich tunerów jak np. Porsche RWB czy samochody Liberty Walk, Rocket Bunny, Wald, Junction Produce i podobne

 

Poniżej znajdziesz formularz, który wypełnij z należytą starannością - niekompletne formularze, bądź wypełnione nieprawdziwymi danymi będą odrzucane.
 

selekcja japfest

Formularz rejestracyjny

Dane auta

Wypełnij formularz informacjami o swoim samochodzie, który chcesz zgłosić do udziału w JAPFEST. Potraktuj wypełnienie tego formularza bardzo poważnie - od tego jak się przyłożysz do opisu oraz zdjęć może zależeć decyzja o zakwalifikowaniu auta na festiwal!
cm3
HP
Tylko jeden plik.
Limit 6 MB.
Dozwolone rozszerzenia: jpg, jpeg, png.
Tylko jeden plik.
Limit 6 MB.
Dozwolone rozszerzenia: jpg, jpeg, png.
Tylko jeden plik.
Limit 6 MB.
Dozwolone rozszerzenia: jpg, jpeg, png.

Dane użytkownika

Poniżej prosimy Cię o podanie kompletu danych - w tym adresowych oraz numeru telefonu. Nie będziemy ich przetwarzać ani przekazywać nikomu bez Twojej woli i wiedzy. Podanie nam adresów czy numerów telefonu znacznie usprawni proces kontaktu z Wami, także podczas samego festiwalu - czasami potrzebujemy odnaleźć kogoś z Was wśród tysięcy ludzi na obiekcie, czasem będziemy chcieli Wam coś wysłać - podaj proszę prawdziwe dane.
Adres korespondencyjny