WYDARZENIE DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY WKRÓTCE!
Czas i miejsce
4-5 SIERPNIA 2023
TOR POZNAŃ
Godziny otwarcia bram dla widzów:
Piątek - 12:00-19.00
Sobota - 10.00-19.00
Bilety / Wstęp
Bilety - jak tylko będą dostępne - można będzie zakupić na naszej stronie japfest.pl/bilety - oraz w sieci salonów EMPIK.
Dzieci do lat 7 oraz osoby po 70 roku życia - wstęp bezpłatny.
Nie zabieramy jakichkolwiek zwierząt na teren Festiwalu - są to warunki mało sprzyjające dla nich (hałas).
Parking
Informacje odnośnie parkingu dla widzów
Lokalizacja parkingu dla publiki: PARKING
Catering / Napoje
Na terenie festiwalu znajdują się dwie ogromne strefy gastro [STREFA FOODTRUCK] z najlepszymi foodtruckami z całej Polski, zimne napoje, lemoniady, lody, kawa.
Pamiątki
Na terenie festiwalu będzie punkt sprzedaży gadżetów festiwalowych [OFFICIAL GIFT SHOP] , w tym koszulki, bluzy, naklejki, breloki, opaski i wiele innych!
Bezpieczeństwo
JAPFEST to impreza masowa organizowana przy współpracy z władzami miasta.
Na terenie Festiwalu porządku będą pilnować pracownicy firmy ochroniarskiej oraz funkcjonariusze policji (zarówno umundurowani jak i cywilni)
Na terenie Festiwalu znajduje się punkt medyczny oraz jednostka straży pożarnej.
Za bezpieczeństwo podczas trwania imprezy odpowiada Kierownik ds Bezpieczeństwa imprezy masowej, którego poleceń muszą przestrzegać wszystkie osoby przebywające na terenie Festiwalu JAPFEST w trakcie jego trwania.

