Karolina Pilarczyk odwiedzi JAPFEST i FLATOUT ze swoimi samochodami i teamem!

1
min read
A- A+
read
Image
Karolina pilarczyk japfest

Tak jest moi drodzy, dotarliśmy do momentu kiedy coraz więcej profesjonalistów i znanych zawodników z całego świata motrosportu wybiera nasze festiwale jako miejsce gdzie można świetne spędzić czas wśród fanów oraz ludzi z dużą zawartością wysokooktanowego paliwa we krwi!

Najbardziej rozpoznawana polka w światowym motorsporcie, wielokrotna mistrzyni Europy, posiadaczka licencji wyścigowych oraz driftingowych, współzawodnicząca w najbardziej rozpoznawanych ligach na całym świecie w tym Formula Drift będzie obecna wraz ze swoimi samochodami podczas każdego z naszych festiwali:

  • na JAPFEST w dniach 23-25 lipca
  • na FLATOUT w dniach 14-15 sierpnia

karolina pilarczyk japfest

 

 

Kim jest Karolina?

W swoim parku maszyn na który składają się obecnie 3 profesjonalne auta przystosowane do zawodów, posiada jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie samochodów driftingowych Predator YT615K (na bazie Nissana 200sx, silnik LS3 6.2 V8 z kompresorem 750KM). Jej team, to zawodowy zespół driftingowy, rozpoznawalny w całej Europie, na czele z Mariuszem Dziurleja, szefem zespołu, odpowiedzialnym za konstrukcję i przygotowanie samochodów driftingowych. Kolor fuksji oraz charakterystyczne logo Karoliny znają fani motosportu na całym świecie.

Ambasadorka akcji społecznych mających na celu poprawę bezpieczeństwa na drodze np. m.in.: przygotowanej przez stołeczną Policję, mającą zwrócić uwagę kierowców na nie przekraczanie szybkości na drogach „Jak szybko, to nie na drodze”. Zagrała w filmie „Diablo. Wyścig o wszystko” w którym można podziwiać jej umiejętności kaskaderskiej jazdy. Została wybrana z kilkudziesięciu tysięcy kierowców z całego świata przez Netflix USA do wzięcia udziału w pierwszej edycji reality-show motoryzacyjnego Hyperdrive. Jest współprowadzącą dwóch programów motoryzacyjnych na Cyfrowym Polsacie IPLA TV: "Mistrzowie Motorsportu" i "Drift my ride".

Karolina to przykład osoby, która bez wsparcia i rodzinnych tradycji motoryzacyjnych, nie posiadająca wiedzy motoryzacyjnej oraz środków finansowych - z miłości do driftingu, rzuciła dobrze zapowiadającą się karierę w branży IT na rzecz realizowania swojej pasji. Uznawana na początku przez wszystkich za szaloną, nie brana na poważnie przez wielu kierowców motorspostowych, świetna Bizneswoman udowodniła, że poradzi sobie w hermetycznie zamkniętym świecie sportów samochodowych. Karolina na przekór logice, zasadom i zwyczajom, brawurowo udowadnia, że kobieta to - parafrazując słowa piosenki Eugeniusza Bodo:  „słaba płeć a jednak najsilniejsza”

Prywatnie od lat jest weganką , aktywnie walczącą o prawa zwierząt. W swoich działaniach nie ogranicza się tylko do deklaracji. Jest także aktywna Ambasadorką fundacji AST, która zajmuje się wpieraniem adopcji psów typu bull (pitbulle, amstaffy itp.), sama posiada dwa adoptowanie psy Tequilę i Borysa, oba w typie amstaffa.

Dodatkowo, jako wolontariuszka opiekuje się czworonogami w schronisku w podwarszawskim Józefowie.

Do zobaczenia już w lipcu i sierpniu na ODTJ Tomaszowo!

karolina pilarczyk japfest