SIM RACING ZONE

  Przedstawiamy SIM RACING ZONE - powered by RACE ARENA!

Dzięki współpracy z RACE ARENA WROCŁAW na obu naszych tegorocznych festiwalach stworzymy dla Was absolutnie wyjmującą z butów strefę sim racingową! 

Czeka na was nawet 13 symulatorów umiejscowionych w klimatycznym bunkrze przeciwlotniczym na terenie ODTJ Tomaszowo! Do tego profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie które zrobi niepowtarzalny klimat tego miejsca, a ryk silników będzie przyprawiał Was o ciarki!

Na miejscu oprócz symulatorów RS opartych o sprzęt takich firm jak Fanatec czy Thrustmaster, będziecie mogli skorzystać także z symulatora PRO, który bazuje na 5-osiowej platformie ruchu odwzorowującą zachowanie samochodu na drodze.
Będziecie także w stanie zagrać razem w kilka osób 'po sieci' - jest możliwość jazdy grupowej na tym samym torze. Jednocześnie widzicie się na symulatorze i możecie ze sobą rozmawiać za pomocą zestawu słuchawkowego!

Na jakim symulatorze jazdy będziecie jeździć? - najpopularniejszy jest oczywiście symulator Assetto Corsa, na nim odbywają się w większości zawody w Race Arena.
Oprócz tego, fani rajdów będą mogli pojeździć w: Richard Burns Rally, Dirt Rally 2.0, Dirt Rally.

sim racing japfest

 

Zmierz się z najlepszymi!

Nasza strefa przyciąga znane nazwiska z polskiego świata sim racingu jak i wyścigów. W tym roku będziecie mogli spotkać się z instruktorem wyścigowej jazdy oraz wielokrotnym mistrzem polskich jak i europejskich profesjonalnych zawodów w simracingu - Damiana Lemparta, który oprócz simracingu szkoli kierowców w sportowej jeździe na prawdziwych torach. Damian jako kierowca wyścigowy ma na swoim koncie już podia w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostwach Polski oraz wyścigach długodystansowych hour-race, natomiast jako simracer ma m.in. wiele fenomenalnych startów rangi międzynarodowej oraz rekordów świata w Assetto Corsa oraz został powołany do Kadry Narodowej Polski w Digital Motorsport!

 

 

japfest simracingjapfest sim racingjapfest sim racingjapfest sim racing