FAQ

Poniżej przedstawiamy Wam najczęściej zadawane pytania odnośnie JAPFEST oraz odpowiedzi na nie.

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego!

CZY SĄ BILETY jEDNODNIOWE?

Jedyna dostępna opcja to BILET NA JAPFEST i jest w cenie 45zł Online oraz 50zł na bramie w dniu imprezy, pozwala on przebywać na terenie imprezy przez 3 dni w godzinach otwarcia bram.

CZY MOGĘ NOCOWAĆ NA TERENIE OBIEKTU, ROZBIĆ WŁASNY NAMIOT?

Na terenie imprezy japfest po godzinach otwarcia bram dla odwiedzających (po 19.00) mogą pozostać jedynie zakwalifikowani uczestnicy wraz z ich samochodami i osobami towarzyszącymi.

CZY MOGĘ ZGŁOSIĆ NA JAPFEST AUTO INNE NIŻ JAPOŃSKIE?

Nie, impreza przewidziana jest wyłącznie dla aut japońskich.

CZY NA TERENIE IMPREZY BĘDĘ MÓGŁ ZAPARKOWAĆ SWÓJ SAMOCHÓD, KTÓRY NIE BIERZE W NIEJ UDZIAŁU?

Tak, na terenie lotniska będzie teren przeznaczony na miejsca parkingowe dla odwiedzających. 

DO KIEDY MOŻNA WYSYŁAĆ ZGŁOSZENIE SWOJEGO AUTA NA JAPFEST?

Zgłoszenia możecie wysyłać do 30 czerwca 2018, do 23:59.

KIEDY DOSTANĘ ODPOWIEDŹ CZY MOJE AUTO ZAKWALIFIKOWAŁO SIĘ NA JAPFEST?

W tym roku przewidujemy odpowiadanie na zgłoszenia w terminie do 14 dni od wpłynięcia zgłoszenia do bazy danych. Każdy z uczestników, który wyśle zgłoszenie dostanie dane do logowania do panelu zgłoszeń, gdzie będzie mógł sprawdzić status swoje zgłoszenia.

CZY NA TERENIE IMPREZY BĘDZIE CATERING/GRILL?

Tak, na terenie imprezy będziemy mieli około 8 kultowych foodtrucków serwujących rozmaitości od sałatek, przez burgery, hotdogi, aż po ramen, napoje ciepłe i zimne oraz piwo. 

Jesteś właścicielem ciekawego street foodu i chciałbyś uczestniczyć w JAPFEST? Napisz do nas!

CHCIELIBYŚMY PRZYJECHAĆ JAKO KLUB, CZY MOŻEMY STANĄĆ KOŁO SIEBIE?

Jak najbardziej! Jest jedno „ale” – musicie zgłosić to nam przed imprezą abyśmy przygotowali dla Was miejsce oraz – co najważniejsze – wszyscy się zakwalifikować w procesie selekcji!

CZY ORGANIZATOR DLA UCZESTNIKÓW ZAPEWNIA NOCLEGI?

Dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę polecimy noclegi w lokalnych hotelach w cenach specjalnie przygotowanych dla uczestników JAPFEST.

Dla zakwalifikowanych uczestników, którzy lubią imprezować i uraczą się spaniem na terenie eventu w namiotach lub własnych samochodach nocleg jest oczywiście darmowy.

CZY OSOBY TOWARZYSZĄCE UCZESTNIKOM MOGĄ POZOSTAĆ NA TERENIE IMPREZY POZA GODZINAMI OTWARCIA BRAM?

Tak, pod warunkiem, że zostały zgłoszone przez uczestnika jako osoba towarzysząca. Osoby towarzyszące, które zostaną na evencie łącznie z afterparty, będą traktowane jak normalny uczestnik, otrzymają dostęp do wszystkich fantów typu catering, afterparty i gadżety, ale oczywiście będą podlegać opłacie dla uczestników JAPFEST.

CZY MOGĘ PODCZAS JAPFEST ROBIĆ ZDJĘCIA BĄDŹ NAGRYWAĆ FILM?

Tak, wystarczy wysłac zgłoszenie akredytacyjne i otrzymać oficjalną akredytację prasową. Zgłoszenia otwieramy od 1 maja 2018!

Osoby, których materiały foto/video będą prezentowały nienaganną jakość, mogą liczyć na ich publikację na stronie WWW oraz kanale facebookowym JAPFEST!

CZY UDZIAŁ W ZAWODACH DRAG WARS ORAZ DRIFT BATTLE MOGĄ WZIĄĆ TYLKO AUTA, KTÓRE ZAKWALIFIKOWAŁY SIĘ W SELEKCJI JAKO UCZESTNICY?

Tak.