ORGANIZATORZY

Jedną z rzeczy, które szczególnie odróżniają nasze przedsięwzięcie od innych tej skali eventów jest to, że JAPFEST narodził się z ogromnej pasji, przyjaźni i zaangażowania grupy przyjaciół. JAPFEST to nie tylko marka, JAPFEST to przede wszystkim dla nas wszystkich sposób życia. Choć starając się o międzynarodową rangę wydarzenia wszystko może wskazywać na komercyjny wymiar eventu, nic bardziej mylnego! JAPFEST organizowany jest przez grupę przyjaciół z Wrocławia, którzy co roku przez kilka miesięcy wywracają swoje życie do góry nogami po to, aby po raz kolejny zrobić coś epickiego, coś czego jeszcze nie było. Większość z nas posiada japońskie samochody, zajmujemy się tym od ponad 15 lat i szczerze możemy powiedzieć – to jest nasze życie. Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu staramy się naszym uczestnikom i odwiedzającym co roku zaserwować to, co sami chcielibyśmy otrzymać. 

Warto wiedzieć, że na co dzień zawodowo zajmujemy się reklamą online, performance marketingiem, social media, produkcjami video i foto a także kreacją marki. Naszą specjalizacją jest marketing w motoryzacji, a wiele osób należących do sztabu organizacyjnego JAPFEST pracuje na co dzień w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy na tyle młodzi aby nadążać za najnowszymi trendami i tym co modne oraz na tyle doświadczeni aby gwarantować ogromną wiedzę oraz najwyższy standard współpracy naszym partnerom, kontrahentom, klientom, uczestnikom i widzom.

Ta kombinacja pasji i doświadczenia sprawia, że wraz z naszym sukcesem, sukces osiągają wszyscy nasi partnerzy i z każdą kolejną edycją imprezy chcą coraz mocniej angażować się w organizowane przez nas wydarzenia!

Jeśli interesuje Was nasze motoryzacyjne życie poza samym Festiwalem, oglądaj nasz kanał Youtube Fast Family gdzie zobaczysz co robimy z naszymi autami na co dzień!