O FESTIWALU

Od wielu lat możecie uczestniczyć w największym festiwalu japońskiej motoryzacji JAPFEST. Przez ten czas widzieliście wiele ewolucji samochodów, wystawców oraz samego w sobie festiwalu. To dzięki Wam z roku na rok impreza jest coraz większa, poziom samochodów jest coraz wyższy i to dzięki Wam JAPFEST jest jednym z najbardziej liczących się wydarzeń motoryzacyjnych w kraju, jak i Europy. Dlatego z roku na rok staramy się podnosić poprzeczkę, aby dać Wam więcej wrażeń, więcej atrakcji, aby spędzony czas został w Waszej pamięci na zawsze.

Po ponad dekadzie JAPFESTu, śmiało i z dumą mówimy o sukcesie w skali całej kontynentalnej Europy. Zjednoczyliśmy motoryzacyjną scenę związaną z japońskimi samochodami, zmotywowaliśmy ludzi do pracy nad najpiękniejszymi autami w kraju i zagranicą, podbiliśmy serca wielu tysięcy odwiedzających, którzy przybywają do nas nie tylko z całej Polski ale i z wielu krajów Europy. Witamy na bramie gości nawet z Portugalii, Norwegii czy Irlandii, którzy pokonują kilka tysięcy kilometrów drogi tylko po to, żeby być tam razem z nami, w ten wyjątkowy weekend.

JAPFEST to impreza, na którą scena motoryzacyjna czekała wiele lat. W 2014 roku po raz pierwszy uderzyliśmy w samo sedno i przygotowaliśmy event, na którym znaleźli coś dla siebie zarówno maniacy wyścigów, driftu, klasyki jak i showcarów. Przedsięwzięcie w ciągu trzech pierwszych lat urosło od wstępnie planowanego zamkniętego wydarzenia dla kilkuset osób, do jednej z największych i najlepiej rozpoznawanych imprez motoryzacyjnych w kraju. JAPFEST jako jedyne show motoryzacyjne ograniczone tematycznie do aut z jednego kraju, oraz ograniczone selekcją zgłaszanych samochodów, przyciąga tysiące odwiedzających, których co roku przybywa w astronomicznym tempie! 

Podwaliny naszego sukcesu leżą w wielu latach naszego zaangażowania w pasję do samochodów i imprez motoryzacyjnych, myśleniu o tym – jak zrobić jeszcze więcej i jak dać jeszcze więcej – widzom, uczestnikom i partnerom. Taka właśnie filozofia doprowadziła nas do miejsca, w którym dziś jesteśmy.

Od wszystkich pozostałych wydarzeń dostępnych na rynku motoryzacyjnym w Polsce, JAPFEST odróżnia się niepojętą więzią jaka łączy uczestników, sponsorów, widzów oraz samych organizatorów. Na dzień dzisiejszy wiemy już na pewno, że data i miejsce nie mają znaczenia, bo JAPFEST jest w ludziach, którzy współtworzą to przedsięwzięcie. JAPFEST to synonim pasji, szacunku i zaangażowania w motoryzację.