#FAST_FAMILY

Fast Family to nasz kanał YouTube, który prowadzimy od 2017 roku aby dzielić się z Wami bardzo ciekawymi wydarzeniami z życia organizatorów JAPFEST, opowiadać Wam o zapleczu i organizacji festiwalu, móc odpowiadać na zadawane pytania ale także pokazywać Wam jak my sami realizujemy naszą ogromną pasję do samochodów, tuningu i motorsportu.

Nazwa FAST_FAMILY to nawiązanie do dwóch bardzo ważnych motywów, które zdefiniowały nasze dzisiejsze życie. Po pierwsze nawiązuje do tytułu filmu, od którego w okolicach 2000 roku wszystko się tak naprawdę zaczęło. Film „Fast&Furious„, a w szczególności jego pierwsze 3 części, choć należy traktować z przymrużeniem oka, zakorzenił w głowach maniaków motoryzacji, streetracingu, tuningu, marzenie o rodzinie, w której wszyscy zjeżdżają się najbardziej kultowymi autami na wspólnego grilla, szanują się nawzajem, dbają o siebie. 17 lat lat temu gdy wszyscy się poznaliśmy, jeździliśmy rdzewiejącymi autami za kilka tys. jak Hondy Civic, Prelude, dzisiaj po tylu latach, to marzenie się spełniło i gdy organizujemy wspólnego grilla, pod domem stoją auta, będące kiedyś tylko w strefie marzeń, które widzieliśmy tylko na filmach. Najpierw były fora internetowe, potem lokalne spoty, z tego narodziła się społeczność przez lata kilkakrotnie przefiltrowana, aż doszliśmy do punktu gdy zdaliśmy sobie sprawę, że to co robimy znacznie wykracza poza samochody. Większość z nas dobija dziś do 40stki, część z nas ma już dzieci, domy, drzewa, psy i koty. Jesteśmy ekipą najbliższych przyjaciół połączonych przez japońską motoryzację. Nawet jeśli nasze dzisiejsze zajęcia czy pasje odbiegły od japońskich samochodów – wiemy, że to właśnie japońska motoryzacja spaja jak nic innego. Chcemy przekazywać Wam nasze wartości i pokazać jak można realizować wspólnie marzenia, podbijać świat nie za pomocą pieniędzy, ale siłą pasji, przyjaźni i ogromnej wiary w to co robimy.

Zrozumieliśmy, że to co dla nas jest codziennością i standardem, dla Wielu z Was może okazać się czymś nowym i nietypowym, i chętnie to zobaczycie oraz posłuchacie co mamy do powiedzenia w temacie. Będziemy dzielić się z Wami wiedzą  i doświadczeniem. Poznacie z nami mnóstwo fajnych osób, samochodów, warsztatów, sklepów, z którymi od lat współpracujemy, i którzy także nam pomagają w realizacji naszych pasji. Postaramy się o regularne konkursy i giveawaye dla najbardziej zaangażowanych fanów. Dołożymy maksymalnych starań aby każdy odcinek był ciekawy i aby nie był „o niczym” jak bardzo wiele kanałów YT, z którymi się do tej pory spotkaliśmy.

Kanał FAST_FAMILY prowadzi duet: Michał, założyciel i pomysłodawca JAPFEST-u oraz jego żona Marta, ta zdecydowanie lepsza połowa duetu. Staramy się pokazywać to co robimy bez retuszu, w prawdziwej formie, takie jakie jest, krzewić dobre wartości i wspierać Wasz rozwój i zaangażowanie w pasję do samochodów!

Zapraszamy na nasz kanał YouTube a poniżej możecie zobaczyć nasz pilotażowy odcinek #FAST_FAMILY!

Jeżeli podoba Wam się to co robimy i jest to dla Was interesujące, obowiązkowo SUBSKRYBUJCIE nasz kanał YouTube i kliknijcie dzwonek obok subskrypcji aby dostać jako pierwsi informacje o naszych nowych odcinkach!