Bilety - JAPFEST 2024

Aktualnie w sprzedaży jest pierwsza pula biletów na JAPFEST ODTJ Tomaszowo 2024!

Sprzedaż biletów na drugą edycję JAPFEST 2024 – Tor Poznań – rozpoczniemy w czerwcu!

W tym roku przewidzieliśmy dla Was 3 rodzaje biletów:
1. BILET JEDNORAZOWY – to bilet jednorazowego wstępu na teren festiwalu w godzinach otwarcia bram dla widzów. Opuszczenie obiektu to rezygnacja z dalszego uczestnictwa w Festiwalu. Bilet można wykorzystać w dowolny dzień Festiwalu JAPFEST. 

2. BILET 3-dniowy – to klasyczny taki jak w ostatnich latach bilet na cały JAPFEST – wymienisz go na opaskę z którą możesz przebywać na terenie festiwalu przez 3 dni w godzinach otwarcia bram dla widzów (możesz wyjść z obiektu i wrócić na niego dzięki opasce).

3. BILET VIP – czyli 3 dniowy bilet pozwalający przebywać na terenie festiwalu przez całą dobę, uczestniczyć w afterparty i gali rozdania nagród. Z tym biletem możesz także wnieść w rękach ze sobą namiot, w którym możesz nocować na terenie festiwalu.

Dzieci do lat 7 oraz osoby po 70 roku życia – wstęp bezpłatny.

Żaden ze sprzedawanych biletów nie upoważnia na wjazd na teren festiwalu żadnym pojazdem, nie ma możliwości wjazdu nawet na chwilę. Jedyna możliwość wjazdu pojazdem na obiekt to zostanie uczestnikiem festiwalu.
Niezrealizowanych biletów na pierwszy festiwal w czerwcu nie można użyć do wstępu na drugi festiwal w lipcu.

Sprzedawane poniżej bilety są biletami dla widzów! Jeśli jesteś uczestnikiem festiwalu z własnym samochodem i przeszedłeś pozytywnie selekcję na festiwal to nie kupujesz biletów w tym miejscu tylko w koncie użytkownika po zalogowaniu się!

Aktualizacja 14:00 11.04.2024
Pierwsza pula biletów wyprzedana!

Druga pula biletów rusza w poniedziałek 15.04.2024 o 12:00!