Weź udział

ZGŁOSZENIA SAMOCHODÓW NA JAPFEST 2022 SĄ JUŻ ZAMKNIĘTE!Wyślij zgłoszenie Twojego samochodu i baw się z nami jako uczestnik!

Co roku właściciele ponad 1000 samochodów przysyłają zgłoszenia aby przyjechać na JAPFEST jako zakwalifikowani uczestnicy Festiwalu.

ZGŁOSZENIA NA JAPFEST BĘDZIEMY PRZYJMOWAĆ Do 24 czerwca 2022! Po 24 czerwca nie rozpatrujemy zgłoszeń.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej społeczności, posiadasz japoński bardzo ciekawy samochód, który reprezentuje ponadprzeciętny poziom modyfikacji, bądź jest w bardzo dobrym stanie jak na swój wiek, jest rzadko spotykanym modelem i wiele osób obraca się z nim gdy widzi go na ulicy - spróbuj swoich sił, wyślij zgłoszenie i baw się razem z nami!

Na co przede wszystkim zwracamy uwagę w procesie selekcji:

  • stan samochodu, jego czystość, dopieszczenie detali
  • stan powłoki lakierniczej, blacharki, czy wszystkie elementy są "w jednym kolorze"
  • kreatywność w modyfikacjach (w szczególności wśród aut produkowanych masowo np. Honda Civic, Toyota Celica, Mazda RX-8, Subaru Impreza)
  • dużo łatwiej mają rzadko spotykane samochody sprowadzone z Japonii, wyprodukowane tylko na rynek japoński, natomiast muszą być dobrze utrzymane
  • nie akceptujemy samochodów w stylu adriatyckim, śródziemnomorskim, tzw. "wieśtuning", wszelkich gruzów i samochodów niedopracowanych, zrobionych budżetowo
  • w drodze wyjątku możemy dopuścić do uczestnictwa w imprezie samochody z rynku koreańskiego (np. Hyundai), ale tylko kompleksowe projekty na najwyższym poziomie, które nie budzą żadnych wątpliwości
  • w drodze wyjątku możemy dopuścić do uczestnictwa w imprezie samochody nie japońskich marek, natomiast sprowadzone z Japonii i zmodyfikowane w japońskim stylu, przez japońskich tunerów jak np. Porsche RWB czy samochody Liberty Walk, Rocket Bunny, Wald, Junction Produce i podobne

 

Poniżej znajdziesz formularz, który wypełnij z należytą starannością - niekompletne formularze, bądź wypełnione nieprawdziwymi danymi będą odrzucane.
 

selekcja japfest

Formularz rejestracyjny

Dane auta

Wypełnij formularz informacjami o swoim samochodzie, który chcesz zgłosić do udziału w JAPFEST. Potraktuj wypełnienie tego formularza bardzo poważnie - od tego jak się przyłożysz do opisu oraz zdjęć może zależeć decyzja o zakwalifikowaniu auta na festiwal!
cm3
HP
Tylko jeden plik.
Limit 6 MB.
Dozwolone rozszerzenia: jpg, jpeg, png.
Tylko jeden plik.
Limit 6 MB.
Dozwolone rozszerzenia: jpg, jpeg, png.
Tylko jeden plik.
Limit 6 MB.
Dozwolone rozszerzenia: jpg, jpeg, png.

Dane użytkownika

Poniżej prosimy Cię o podanie kompletu danych - w tym adresowych oraz numeru telefonu. Nie będziemy ich przetwarzać ani przekazywać nikomu bez Twojej woli i wiedzy. Podanie nam adresów czy numerów telefonu znacznie usprawni proces kontaktu z Wami, także podczas samego festiwalu - czasami potrzebujemy odnaleźć kogoś z Was wśród tysięcy ludzi na obiekcie, czasem będziemy chcieli Wam coś wysłać - podaj proszę prawdziwe dane.
Adres korespondencyjny