700+ SAMOCHODÓW

Co roku przez kilka miesięcy trwa selekcja, dzięki której na każdej z edycji możecie podziwiać najlepsze z najlepszych japońskie samochody z Polski oraz z całej Europy, poddane kompleksowym modyfikacjom. Znajdziecie tutaj zarówno auta, które startują w europejskich ligach driftingowych, wyścigach na czas Time Attack, najszybsze japońskie auta na 400 metrów w Europie, auta o mocy 1000 koni mechanicznych, auta klasyczne z lat 70-tych czy 80-tych, które zdefiniowały japońską motoryzację, oraz najbardziej popularne samochody modyfikowane na najróżniejsze sposoby przez setki właścicieli.

Co roku podnosimy poprzeczkę dla naszych uczestników dzięki czemu Festiwal się rozwija a polska scena JDM stała się jedną z najpotężniejszych w Europie. Dla pasjonatów, którzy przyjeżdżają oraz budują auta specjalnie na JAPFEST, barierą nie jest ani długi czas oczekiwania na części, ani pieniądze jakie pochłania budowa tych aut, ani bariera językowa w pozyskaniu rzadko spotykanych części z całego świata.

Co roku macie od nas gwarancję, że spotkacie wszystkie ikony i najbardziej legendarne japońskie auta takie jak Nissan Skyline GT-R, Toyota Supra, Honda NSX, Mitsubishi EVO, Subaru Impreza STI, Mazda RX-7 i wiele, wiele innych, które do tej pory oglądaliście tylko w filmach bądź grach komputerowych!