DRIFT BATTLE

 

DRIFT BATTLE to nasze autorskie zawody w drifcie przygotowane w zupełnie innej formule niż spotkacie w powszechnych ligach driftingowych.

Zawody opierają się głównie o show, trzy konkurencje Drift Games – między innymi Drift LimboKiss the Wall czy przejazdy z kubkiem pełnym wody. Zawodnicy jeżdżą przez dwa dni non stop i zbierają punkty zarówno za styl, jakość i ilość swoich przejazdów oraz za poszczególne konkurencje.

Co roku honorujemy zarówno zwycięzców TOP3 na podstawie największej ilości zdobytych punktów oraz DRIFT STAR dla zawodnika, który przez cały czas otwarcia toru DIRFT BATTLE wykonał najlepsze show dla publiczności. Dodatkowo co roku honorujemy także najlepszą ekipę driftingową z tych, które do nas przyjeżdżają, za najlepsze przejazdy drużynowe, tandemy oraz tzw. Drift Trains.

Pierwszy raz w historii JAPFEST odbędzie się też NIGHT DRIFT! Podczas edycji w Tomaszowie tor będzie otwarty po zmierzchu, oświetlenie zostanie rozstawione wzdłuż trasy co w połączeniu z driftującymi autami będzie spektakularnym przeżyciem

 

 

Całość zawodów jest skupiona głównie wokół superpozytywnej atmosfery, trenowania bez ograniczeń, dojeżdżania jak najbliżej i klepania w drzwi, aniżeli jakiejkolwiek rywalizacji i spinania sie na wynik. Nie zmienia to faktu, że możecie liczyć na fantastyczne nagrody podczas obu edycji. 

W DRIFT BATTLE może wziąć udział każdy zakwalifikowany w drodze selekcji uczestnik JAPFEST.

Jak zawsze zapewniamy zawodnikom DRIFT BATTLE miejsce na rozstawienie się w strefie serwisowej oraz wulkanizację w promocyjnych cenach.